Свято мами і весни

Напередодні 8 березня у залі НВК було велелюдно. Зібралися мами, бабусі, учні та працівники закладу, щоб приймати щирі вітання зі святом.

З вітальним словом виступила директор Кіселик Н. Б. А потім... Чого лише не було! Танці від першокласників, другокласників та дівчат-старшокласниць такі різні за жанром, та кожен запав у душу глядачам. Мелодійно звучала пісня "Мамочко моя" у виконанні учнів 3-4 класів. Старшокласники веселили сценками «Мама і Facebook», «Мама повернулася з батьківських зборів», співали та танцювали.

Ох, і сміялися, коли ведуча брала інтерв'ю у глядачів. Серед багатьох питань було і таке: "Як плануєте святкувати 8 Березня?".

/Files/images/DSCN6478.JPG /Files/images/DSCN6483.JPG /Files/images/DSCN6487.JPG /Files/images/DSCN6490.JPG /Files/images/DSCN6505.JPG /Files/images/DSCN6509.JPG /Files/images/DSCN6510.JPG /Files/images/DSCN6518.JPG /Files/images/DSCN6523.JPG /Files/images/DSCN6529.JPG

За веселими таночками, піснями, сценками, віршами час сплинув непомітно. А яке ж свято без подарунків? І в нас були. Та не звичайні, а зроблені дітьми власноруч – букетики з цукерок.

Думаємо, що СВЯТО МАМИ І ВЕСНИ вдалося на славу й принесло у душі присутніх дівчаток і жінок красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.

Кiлькiсть переглядiв: 175

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Сайт Старокорецького НВК

Україна, поштовий індекс 34708, Рівненська область, Корецький район, село Старий Корець, вулиця Зелена, будинок 2

Дата останньої зміни 30 Серпня 2020

Цей сайт безкоштовний!