"Усюди цінність школи дорівнює цінності її вчителя."

Найважливішими цінностями НВК є дитина й педагог, здатний розвивати, захищати, оберігати індивідуальність кожної дитини. Через спільне особисте зростання і цілеспрямовану взаємодію педагогів і батьків створюються умови для виховання і розвитку кожної дитини як особистості.

"Традиції НВК – це ті найменші елементи, що об'єднують учнів, учителів та батьків в один колектив, в одну сім'ю". М. Т. Шкода

Традиції - це те, що робить НВК цікавим для дітей, рідним та близьким.

Наш НВК славиться своїми традиціями. До них ми відносимо як заходи, які проводяться щорічно, так і систему відносин, що склалася між педагогами, дітьми і батьками.

Свято першого дзвоника

Це свято зустрічі зі школою, ДНЗ, педагогами, друзями. Цього дня у НВК велелюдно. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. На поріг школи вперше ступають першокласники. Хвилюючий цей день і для випускників, адже це останній рік у стінах рідної школи. Лунає перший дзвоник і починається новий навчальний рік.

/Files/images/DSCN0083.JPG /Files/images/IMG_0052.JPG

День миру

21 вересня – День миру. Як ми можемо оминути цей день? Саме про мир мріють та моляться в кожній родині. І ми щорічно відзначаємо його.

/Files/images/IMG_3640.JPG /Files/images/DSCN0045.JPG

День вчителя

Традиційний концерт – звучать привітання для вчителів. Учні віддають їм свою шану і подяку за їх нелегку працю. Це - подарунок учителям. Його готують всі учні НВК.

/Files/images/IMG_3989.JPG /Files/images/DSCN5461.JPG

День української писемності та мови

Щороку в нашому НВК проходить свято української писемності та мови. У цей день учителі ведуть учнів у цікаву подорож сторінками історії рідної мови, вчать дітей любити та шанувати рідну мову.

/Files/images/IMG_4175.JPG /Files/images/IMG_4187.JPG

Андріївські вечорниці

Це давній народний звичай. В гості до господині приходять дівчата, вони ворожать, хлопці кусають калиту. Господиня та дівчата пригощають всіх присутніх варениками.

/Files/images/IMG_4468.JPG /Files/images/DSCN0869.JPG

День святого Миколая

Одне з найулюбленіших свят дітей дошкільного віку та учнів початкових класів. Адже до них в гості приходить Святий Миколай. І не з порожніми руками, а приносить подарунки. До уваги всіх присутніх ще й театралізоване дійство.

/Files/images/IMG_9222.JPG /Files/images/20171220_103341.jpg
/Files/images/DSCN1063.JPG

Новорічне свято

Це свято діти чекають з нетерпінням. У святково прибраному залі пахне хвоєю. Діти у карнавальних костюмах водять хороводи, беруть участь у конкурсах, іграх, співають, танцюють. Звідусіль чути сміх. Діти із задоволенням отримують солодощі та подарунки.

/Files/images/IMG_4519.JPG /Files/images/IMG_4679.JPG /Files/images/IMG_4677.JPG /Files/images/DSCN1216.JPG /Files/images/DSCN1525.JPG /Files/images/DSCN1586.JPG

Шевченківський тиждень

Шану і любов великому Кобзарю висловлюємо під час шевченківського тижня, який проводимо напередодні дня народження поета. Конкурс читців поезії Тараса Шевченка, конкурс малюнків та виробів до його творів, перегляд фільмів про життя і творчість Шевченка-художника та багато інших цікавих заходів відбувається у ці дні.

/Files/images/IMG_1747.JPG/Files/images/DSCN0275.JPG /Files/images/DSCN3025.JPG /Files/images/DSCN3073.JPG

День самоврядування

Багато років у закладі напередодні Міжнародного жіночого дня організовується та проводиться День самоврядування. Учні мають можливість побути в ролі вчителів. Проводити уроки їм дуже подобається. Вони старанно готуються до них.

/Files/images/IMG_1950.JPG /Files/images/IMG_5112.JPG

Міжнародний жіночий день

Чудове перше весняне свято. Ми вітаємо наших дорогих мам, бабусь, педагогів, дівчаток, усіх жінок зі святом 8 Березня та намагаємося висловити нашу любов до них у віршах, піснях, танцях.

/Files/images/IMG_1848.JPG/Files/images/IMG_1783.JPG /Files/images/DSCN2594.JPG /Files/images/DSCN2861.JPG

День пам'яті

8 травня ми відзначаємо День пам'яті. Згадуємо про лихоліття 1941-1945 рр., про перемоги над ворогом, про тих, хто загинув, захищаючи нас під час Другої світової війни.

Доки ми пам'ятатимемо про трагічні сторінки історії нашого народу, доти житиме в нашому серці любов до свого народу, своєї неньки-України.

/Files/images/IMG_5440.JPG

/Files/images/IMG_5511.JPG

День вишиванки

У третій четвер травня всі школярі, вихованці дошкільної групи та працівники НВК одягають вишиванки. Проводяться виховні заходи про вишиванку: тематичні лінійки, виставки книг, флешмоби тощо. Так ми долучаємося до безсмертних традицій наших предків і маємо нагоду відчути народну єдність.

/Files/images/IMG_2521.JPG

/Files/images/IMG_5552.JPG

Травневі читання

У травні, напередодні Дня науки, у НВК проходить науково-практична конференція "Травневі читання". В ній беруть учні, які є членами науково-пошукового товариства "Пізнання". Залучаємо й учнів початкових класів у рамках конкурсу "Юний дослідник".

/Files/images/IMG_2483.JPG/Files/images/IMG_5601.JPG

Свято останнього дзвоника

За доброю традицією на це свято збирається вся дружна шкільна родина, щоб відсвяткувати і радість наближення канікул, і гордість за досягнуті успіхи, і сум від розлуки випускників зі школою, вчителями, друзями.

/Files/images/DSCN1066.JPG/Files/images/IMG_5789.JPG

Допомога воїнам АТО та дітям Луганщини

На сході України йдуть бойові дії. Нас вдень і вночі захищають воїни. Потерпають від воєнних дій мирні жителі, особливо, діти.

Учні, педагоги, батьки неодноразово збирали продукти харчування, засоби гігієни й відправляли воїнам на передову та дітям Луганщини. У 2017 році на Великдень відправили паски, солодощі та малюнки. Всі учні та вчителі плели маскувальну сітку, яку доставили напередодні 2018 року.

/Files/images/IMG_0758.JPG /Files/images/IMG_4421.JPG

Участь у конкурсах та іграх

Учні НВК беруть участь:

  • у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі "Колосок осінній" у листопаді та "Колосок весняний" у квітні;
  • у Міжнародній грі зі світової (української та зарубіжної) літератури "Sunflower" у листопаді;
  • у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови "Гринвіч" у грудні;
  • у Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник" у березні;
  • у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру" у березні;
  • у Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі "Левеня" у квітні.

/Files/images/DSCN0564.JPG /Files/images/IMG_2396.JPG /Files/images/DSCN0608.JPG /Files/images/03.03.2016.JPG /Files/images/SDC12798.JPG /Files/images/DSCN0071.JPG

Випуск із дошкільної групи

Коли позаду залишається перебування у дошкільній групі "Бджілка", попереду навчання у школі, ми святкуємо цей перший рубіж у житті вихованців НВК.

/Files/images/IMG_2930.JPG

/Files/images/IMG_8926.jpg

Прощання з початковою школою

Після завершення 4-го класу проводимо свято "Прощання з початковою школою". Воно збирає учнів, вчителів та батьків. Учні показують, що вони навчилися і чого досягли, а батьки щиро радіють успіхам своїх дітей. Перша вчителька передає своїх вихованців у руки майбутнього класного керівника.

/Files/images/IMG_6267.JPG /Files/images/IMG_7954.JPG /Files/images/IMG_3067.JPG

Випуск зі школи

Найбільш хвилюючий випуск - це випуск зі стін рідної школи. Позаду залишаються 9 років навчання. Вчорашні дев'ятикласники прощаються зі школою, однокласниками, друзями, вчителями. А попереду їх чекають незвідані шляхи, які треба пройти із високо піднятою головою.

/Files/images/IMG_3104.JPG /Files/images/IMG_5880.JPG

Нація буде жити до тих пір, доки живуть її традиції. Так і НВК. Він буде жити доти, доки в його стінах будуть жити хороші традиції.

Шануючи традиції, ми впроваджуємо інновації - крокуємо в майбутнє.

Кiлькiсть переглядiв: 562

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Сайт Старокорецького НВК

Україна, поштовий індекс 34708, Рівненська область, Корецький район, село Старий Корець, вулиця Зелена, будинок 2

Дата останньої зміни 08 Вересня 2021

Цей сайт безкоштовний!