Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019 – 2020 навчальному році (наказ від 22 листопада 2019 року № 113-о)

Переможці I етапу Всеукраїнських олімпіад
з навчальних предметів
у 2019-2020 навчальному році

№ з/п Прізвище, ім’я учня Клас Місце Предмет Прізвище, ініціали вчителя
1 Краля Тетяна 9 І Українська мова та література Герус Н. О.
2 Данилюк Христина 6 ІІ Математика Сімчук В. Є.
3 Базилевська Анастасія 7 ІІ Математика Сімчук В. Є.
4 Полетко Світлана 8 ІІ Математика Ляшук Т. І.
5 Шендецька Дарія 9 ІІ Математика Сімчук В. Є.
6 Полетко Світлана 8 ІІ Географія Черемха В. В.
7 Краля Тетяна 9 ІІ Англійська мова Савчук Н. Ю.
8 Савчук Софія 8 ІІ Англійська мова Савчук Н. Ю
9 Краля Тетяна 9 ІІ Трудове навчання Савчук В. М.
10 Савчук Софія 8 ІІ Німецька мова Базилевська Н. В.
11 Хмельницька Катерина 7 ІІ Фізика Сімчук В. Є.
12 Савчук Софія 8 ІІ Фізика Сімчук В. Є.
13 Краля Тетяна 9 ІІ Фізика Сімчук В. Є.
14 Базилевська Анастасія 7 ІІ Хімія Сімчук В. Є.
15 Савчук Софія 8 ІІ Хімія Черемха В. В.
16 Краля Тетяна 9 ІІ Хімія Черемха В. В.
17 Савчук Софія 8 ІІ Біологія Черемха В. В.
18 Шендецька Дарія 9 ІІ Біологія Черемха В. В.
19 Краля Тетяна 9 ІІІ Біологія Черемха В. В.
20 Полетко Світлана 8 ІІІ Біологія Черемха В. В.
21 Хмельницька Катерина 7 ІІІ Хімія Сімчук В. Є.
22 Полетко Світлана 8 ІІІ Хімія Черемха В. В
23 Шендецька Дарія 9 ІІІ Хімія Черемха В. В
24 Нікешина Ангеліна 6 ІІІ Математика Сімчук В. Є.
25 Хмельницька Катерина 7 ІІІ Математика Сімчук В. Є.
26 Савчук Софія 8 ІІІ Математика Ляшук Т. І.
27 Жилінська Валерія 9 ІІІ Математика Сімчук В. Є.
28 Савчук Софія 8 ІІІ Географія Черемха В. В
29 Шендецька Дарія 9 ІІІ Англійська мова Савчук Н. Ю.
30 Шендецька Дарія 9 ІІІ Трудове навчання Савчук В. М.
31 Шендецька Дарія 9 ІІІ Українська мова та література Герус Н. О.
32 Базилевська Анастасія 7 ІІІ Українська мова та література Герус Н. О.
33 Савчук Софія 8 ІІІ Історія Українець В. О.
34 Полетко Світлана 8 ІІІ Інформатика Українець В. О.
35 Базилевська Анастасія 7 ІІІ Фізика Сімчук В. Є.
36 Полетко Світлана 8 ІІІ Фізика Сімчук В. Є.
37 Жилінська Валерія 9 ІІІ Фізика Сімчук В. Є.

План заходів з підвищення якості відбору та підготовки учнів до олімпіади з української мови і літератури (підготувала Герус Н. О.)

План заходів з підвищення якості відбору та підготовки учнів до олімпіади з географії (підготувала Черемха В. В.)

План підготовки учнів до участі в конкурсі «Юне обдарування» (підготувала Бондар О. С.)

Кiлькiсть переглядiв: 302

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Сайт Старокорецького НВК

Україна, поштовий індекс 34708, Рівненська область, Корецький район, село Старий Корець, вулиця Зелена, будинок 2

Дата останньої зміни 08 Вересня 2021

Цей сайт безкоштовний!