Свято колядок і щедрівок

Об 11 годині у кімнаті, де прибрана ялинка та пахне хвоєю, зібралися школярі (учні 1-9 класів), вчителі, батьки, випускники попередніх років.

Директор НВК привітала всіх присутніх з Новим роком та Водохрещами. Нагородила грамотами та подяками учнів, які зайняли І місця у І етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та були учасниками ІІ етапу олімпіад. Відмітила Базилевського Дем'яна, який зайняв ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії.

Нагороди отримали і педагоги за перемогу та участь у шкільному етапі конкурсу "Учитель року - 2017", за підготовку переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, за роботу з обдарованими дітьми.

Вихованці гуртка (учні 4-5 класів) під керівництвом керівника гуртка Отливанської Г. Г., працівника Будинку школяра, представили театралізовану казку "Ріпка" німецькою мовою.

Педагог-організатор Гузик Г. О. повідомила про початок свята колядок і щедрівок. Учні всіх класів колядували, щедрували. На свято завітав вертеп (учні 8 класу). Вони представили різдвяну виставу. Всі присутні колядували "Добрий вечір тобі..."

Після колядок та щедрівок були конкурси та розваги, які для учнів 1-4 класів підготувала і провела Лисюк Н. М., вчитель початкових класів, а для учнів 5-9 класів - Гузик Г. О., педагог-організатор. Всі переможці конкурсів отримали призи.

Свято вдалося!

Кiлькiсть переглядiв: 246

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Сайт Старокорецького НВК

Україна, поштовий індекс 34708, Рівненська область, Корецький район, село Старий Корець, вулиця Зелена, будинок 2

Дата останньої зміни 08 Вересня 2021

Цей сайт безкоштовний!