Повернутися до звичайного режиму

Святий Миколай і до нас завітав

Зима дуже багата на свята. Відкриває календар одне з перших свят – свято Миколая. Особливо його чекають діти, адже в ніч на 19 грудня вони знаходять під подушкою подарунки. Святий Миколай не оминає жодної хатини, де живе дитина. Слухняним дітям він несе подарунки, а нечемним – різочки.

20 грудня в дошкільній групі «Бджілка» відбулося святкове дійство. Гості мали можливість насолоджуватися виступами дітей. Малята танцювали, розповідали вірші, співали пісні.

/Files/images/DSCN6058.JPG /Files/images/DSCN6067.JPG /Files/images/DSCN6071.JPG /Files/images/DSCN6073.JPG /Files/images/DSCN6074.JPG /Files/images/DSCN6081.JPG

Завітав на свято і святий Миколай. Він вручив дітям солодкі подарунки, адже всі вони були слухняними протягом року та ще й підготували для нього таке чудове свято. Задоволені і щасливі малюки танцювали з Миколаєм хоровод.

/Files/images/DSCN6087.JPG /Files/images/DSCN6085.JPG

Атмосфера доброти і любові, радісні дитячі очі, веселий сміх – все це залишить приємні спогади у пам’яті вихованців. А присутні отримали позитивні емоції та гарний настрій.

Кiлькiсть переглядiв: 130

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Сайт Старокорецького НВК

Україна, поштовий індекс 34708, Рівненська область, Корецький район, село Старий Корець, вулиця Зелена, будинок 2

Дата останньої зміни 08 Вересня 2021

Цей сайт безкоштовний!