Садочку, прощавай!

27 червня у дошкільній групі «Бджілка» відбувся випускний бал. Дівчатка у вишуканих сукнях, повна зала глядачів, атмосфера свята, красива сцена, талановиті діти та вдячні батьки.

На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті! Випускники читали вірші про те, як їм жилося у садочку, виконували пісні, танцювали таночки. На святі були присутні і найменші діти, які привітали випускників зі святом та затанцювали для них «танок квітів», зіграли сценку.

Мама випускниці Краля Валентина Василівна від імені всіх батьків висловила слова подяки адміністрації, вихователям і всім працівникам дитячого садка. Теплими словами привітала дівчаток Краля Людмила Матвіївна, яка щиро побажала дітям добра, успіхів та нагородила дипломами про закінчення дитячого закладу.

На завершення свята випускники закружляли у вальсі. Також діти підготували сюрприз для мам. Вони розчулили їх до сліз, затанцювавши з ними танок.

Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутні враження від свята залишаться у наших випускників на все життя!

/Files/images/DSCN4877.JPG /Files/images/DSCN4932.JPG /Files/images/DSCN4942.JPG /Files/images/DSCN4992.JPG

Більше фото у галереї "Випуск у дошкільній групі - 2019".

Кiлькiсть переглядiв: 152

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Сайт Старокорецького НВК

Україна, поштовий індекс 34708, Рівненська область, Корецький район, село Старий Корець, вулиця Зелена, будинок 2

Дата останньої зміни 08 Вересня 2021

Цей сайт безкоштовний!