День гідності та свободи

21 листопада у НВК відзначили День гідності та свободи. Мета проведення години спілкування: вшанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, прищеплення любові до Батьківщини, збереження та донесення до учнів об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвиток бажання стати гідними громадянами України.

Під час заходу учні дізналися про історію створення цього свята, познайомилися з героїчними сторінками історії нашої країни, які стали основою для запровадження відзначання цього пам’ятного дня.

Слухали, затамувавши подих, пісню «Земле моя» у виконанні Базилевського Дем’яна, учня 9 класу, та Кралі Тетяни, учениці 7 класу. Переглянули кліп «Мальви» та відео «Білі лебеді». Пом’янули хвилиною мовчання героїв Майдану і воїнів-захисників України, які загинули за світле майбутнє України.

Живи, Україно, живи для краси,
Для сили, для правди, для волі!
Шуми, Україно, як рідні ліси,
Як вітер в широкому полі!

Кiлькiсть переглядiв: 173

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Сайт Старокорецького НВК

Україна, поштовий індекс 34708, Рівненська область, Корецький район, село Старий Корець, вулиця Зелена, будинок 2

Дата останньої зміни 26 Вересня 2022

Цей сайт безкоштовний!