Шановні батьки!

Допоможіть своїм дітям вийти після карантину психічно здоровими.

Вам зараз нелегко. Оскільки на даному етапі ви автоматично стали ще й викладачами, то тепер маєте поєднувати і опрацюваня нових тем з усіх предметів з дітьми, і домашні завдання, і повсякденні клопоти, і дистанційну роботу. Є сім’ї, котрі виховують декілька дітей. Отже, для таких батьків навантаження набагато більше. Зрозуміло, що все це одночасно і вчасно виконати НЕМОЖЛИВО ФІЗИЧНО.

Дистанційне засвоєння матеріалу займає багато часу. Крім того, не всі діти настільки самоорганізовані та відповідальні, щоб без нагадувань та контролю батьків опрацьовувати новий матеріал, робити домашні завдання. І це природно. Бо вони - діти. До того ж такий досвід для них абсолютно новий та незвичний. Ви намагаєтеся за цей короткий термін навчити дітей жити і працювати по-новому, але це не так легко, як здається.

А ще кожна дитина має неоднакові здібності та пам'ять.. Не всі можуть обійтися без додаткового пояснення теми вчителем або батьками. Зрозуміло, що, окрім своєї основної роботи, ще доводиться брати на себе нелегку ношу 10-12 вчителів і робити це в зазначені терміни.

Отже, ви, батьки, маєте вчитися розставляти пріоритети. Що робити в першу чергу, що потім, а що можна і відтермінувати.

Наші діти так само зараз налякані, як і ми. Вони не тільки чують усе, що навколо відбувається, а ще відчувають нашу постійну тривогу. Вони ніколи раніше такого не переживали і не бачили, їм важко бути ув'язненим удома, не зустрічаючатися з друзями.

Більшість батьків уже помічають зміни в поведінці дітей. Тривогу, злість, протести через те, що вони не можуть жити нормальним життям. Діти будуть інколи суперечити, виносити мозок, бунтувати, не йти на контакт з дорослими весь цей час. Це нормальна і очікувана поведінка в таких умовах.

Усе, що дітям зараз потрібно, - комфорт і любов, відчуття безпеки та захищеності в родині, розуміння, що все налагодиться і буде в порядку. Тому, іноді, шановні батьки, забудьте про графік і навчання, обніміть свою дитину, вкрийтеся теплою ковдрою, поспілкуйтеся, поспівайте, почніть читати якусь книжку разом, пограйте, потанцюйте, помалюйте - просто поспілкуйтеся. А ще можна разом з дитиною спекти щось смачненьке, змінити в кімнаті інтер’єр….

Якщо дитина в певний час відмовляється виконувати навчальні завдання, не переживайте, що діти не засвоять щось із програми. Мабуть, завтра буде для виконання кращий час. Усі діти зараз в одному човні, і врешті буде все ок. Коли ми повернемось до навчання у класи, то все відкоригується і надолужиться. Наші вчителі в цьому експерти! Не створюйте з дітьми конфліктних ситуацій через те, що вони не хочуть робити математику, біологію чи історію на даний момент! Не зривайтесь на дітей, що вони не дотримуються графіка. Не карайте двома година навчання, якщо вони сперечаються.

Пам’ятайте, що психіка вашої дитини в цій ситуації набагато важливіша, ніж її академічні знання. І те, як вона почуватиметься зараз, під час довготривалого карантину, залишиться в пам‘яті ще надовго. Зважайте на це.

І допоможіть своїм дітям вийти з карантину психічно здоровими!

Усім здоров’я та добра!

Кiлькiсть переглядiв: 418

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Сайт Старокорецького НВК

Україна, поштовий індекс 34708, Рівненська область, Корецький район, село Старий Корець, вулиця Зелена, будинок 2

Дата останньої зміни 26 Вересня 2022

Цей сайт безкоштовний!