Батьківські збори 10 березня 2020 року

10 березня 2020 року відбулися батьківські збори з теми «Партнерство заради майбутнього». Цікавими були питання представлені до розгляду:

 1. Взаємодія школи і сім’ї у вихованні особистості.
 2. Профілактика булінгу.
 3. Вибір професії – вибір життєвого шляху.
 4. Профілактика коронавірусу.
 5. Анкетування батьків.

Сім’я є незамінним, глибоко специфічним соціальним інститутом розвитку особистості. Протягом усього життя родина є найважливішим компонентом мікросередовища, а для дитини, особливо в перші роки її життя, вплив сім’ї домінує над усіма іншими впливами, значною мірою визначаючи її життєвий шлях у майбутньому. Саме в сім’ї закладаються основи ціннісно-мотиваційної сфери особистості, формується її характер. Вплив сім’ї на розвиток особистості залежить від її складу, морально-психологічного клімату, соціальної орієнтації, загальної та педагогічної культури батьків, часу і характеру спілкування кожного з них з дитиною, єдності чи суперечливості вимог до неї, кола сімейних інтересів тощо. Одним з найважливіших аспектів дисципліни є послідовність дій батьків та їхня взаємна узгодженість.

Саме про такі сімейні чинники говорили на зборах батьки і педагоги.

/Files/images/DSCN6548.JPG /Files/images/DSCN6547.JPG

УХВАЛИЛИ:

 1. Здійснювати підвищення психолого-педагогічних знань батьків, через використання різних форм співпраці з батьками.
 2. Залучати батьків у освітній процес і організовувати спільну діяльність адміністрації, педагогів і батьків.
 3. Класним керівникам активізувати роботу з батьками, використовуючи нові шляхи залучення їх до співпраці.
 4. Забезпечити виконання вимог законодавства щодо гарантування безпеки усім учасникам освітнього процесу.
 5. Сформулювати конкретні рекомендації учням, педагогічним працівникам, батькам щодо організації безпечного середовища в закладі освіти.
 6. Обґрунтувати умови організації безпечного освітнього середовища та вимоги (критерії) до його ефективної організації для кожного учасника освітнього процесу.
 7. Впроваджувати в освітній процес інноваційні технології щодо планування кар’єри та формування соціально значущих життєвих компетенцій відповідно до вимог сучасного ринку праці.
 8. Класним керівникам систематично проводити моніторинг спілкування учнів в соціальних мережах, вивчати характер взаємовідносин у класах, рівень згуртованості, тривожності, специфіку внутрішньо-групових проблем та конфліктів, схильність до правопорушення.

Батьківські збори 09 лютого 2019 року

9 лютого 2019 року відбулися загальношкільні батьківських збори, на яких розглядалися такі питання:

 1. Нова українська школа – освіта нових сенсів, дитиноцентризму і поваги до кожної людини.
 2. Шляхи запобігання булінгу у дитячому середовищі.
 3. Організація виконання домашніх завдань. Рекомендації батькам.
 4. Кір – небезпечне вірусне захворювання.

Сучасні батьківські збори поступово стають школою освіти батьків, сприяють згуртуванню батьківського колективу, формуванню його колективної відповідальності за весь клас і за кожну дитину окремо. Збори в нашому закладі мали на меті залучити батьків до співпраці з педагогами та адміністрацією, до активної участі в житті закладу освіти, виховувати педагогічну культуру батьківської громадськості, накопичення ними знань та навичок з виконання батьківських функцій та виховання дітей, тому і проходили у формі дружніх, відвертих, щирих запитань і відповідей. Це був взаємний обмін думками, ідеями, спільний пошук вирішення важливих проблем.

Батьки і педагоги закладу сформулювали декілька пропозицій для покращення роботи:

 1. Батьки разом з учителями та адміністрацією НВК мають спільну мету – щаслива і успішна дитина. Тому стосунки між ними мають будуватися, насамперед, на співпраці, взаєморозумінні й бажанні разом йти до мети і бути справжніми партнерами.
 2. Кожного дня налагоджувати довірливі стосунки з дітьми, що сприятиме можливості заохочувати їх розповідати про свої проблеми вчителю, класному керівнику, практичному психологу, директору, а також своїм батькам.
 3. Успіхи дитини у навчанні залежать від психологічного клімату та пріоритетів сім᾿ї, підтримки батьків, рідних. Станьте прикладом для своєї дитини.

/Files/images/DSCN1989.JPG /Files/images/DSCN1990.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 469

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Сайт Старокорецького НВК

Україна, поштовий індекс 34708, Рівненська область, Корецький район, село Старий Корець, вулиця Зелена, будинок 2

Дата останньої зміни 26 Вересня 2022

Цей сайт безкоштовний!